Estonian


METSALISE MÄRK!


In Ilmutusraamatus (viimane raamat Piibel) me hoiatas vastu saanud metsalise märk (st Antikristus!). Aga mida täpselt on metsalise märk? Ja see kaubamärk on midagi pistmist metsalise nimi või number 666? Või on metsalise märk midagi täiesti erinevat ja eraldi nimi Beast ja number 666? Ja mida täpselt on nimi Beast niikuinii? Kas see on individuaalne, rahvas, riikide gruppi, või kiriku? Ja kuidas see märk-see on sõnasõnaline, füüsilise märgi? Või see asemel on kujundlik, sümboolne tähendus?


Alustame meie püüdlustes nendele küsimustele vastata esmalt pöördunud Revelation 13: 16-17. Siin me oleme rääkinud, et Beast "vajalik kõigile-väikesed ja suured, rikkad ja vaesed, vabad ja ori-antaks MARK paremal või laubale. Ja keegi võiks osta või müüa midagi ilma, et MARK, mis oli kas metsalise nimi või koguarv [666], esindades oma nime "(NLT). Nii et see Pühakirja teeb selgeks, et metsalise märk on lihtsalt kas metsalise nimi või number, mis tähistab tema nimi. Seetõttu millel on metsalise märk sulle on sama, mille nimi Beast teile (või number, mis tähistab tema nimi-666!).


NUMER METSALINE-666!

Aga miks arvu 666? Kuidas see number tähistavad oma nime? Noh, laskem Piibli sellele küsimusele vastata. Revelation 13:18 (LB) - "... numbrilised väärtused tähed oma nime lisada 666." See Pühakirja selgelt näitab, et 666 on lihtsalt numbriline SUM väärtus metsalise nimi! Võtame näiteks nime "VIX." Kui me kasutame "Rooma numbrid", siis V = 5, I = 1 & X = 10. Siis kui me lisada kuni arvväärtus iga tähe seda nime (5 + 1 + 10) saame 16. Seega Vix ei saanud olla Beast sest tema nime ainult lisab kuni 16 (samas kui metsalise nimi lisab kuni 666). Aga kui Vix ei ole Beast, kes on?


WHO IS METSALISE?

Nii Kes see Beast (st Antikristus)? Kas see Ameerika Euroopa Supervõime (taastunud "Püha" Roman Empire), sest mõned õpetavad? Või on Beast LEADER käesoleva taastunud süsteemi? Beast on sümboolne NII-nii impeeriumi ja selle liider! Aga ennekõike see tähistab selle juht. Et tõestada, et see tähistab lõpuaja poliitiline liider selles varsti tulevad süsteemi pöördume teise Pühakirja Ilmutusraamatus. Revelation 19: 20- "Siis metsaline võeti kinni ja temaga ühes valeprohvet .... Nad mõlemad visati elusalt tulejärve, mis põleb väävliga "(NKJ). See Pühakirja näitab selgelt, et Beast on lõpuaja individuaalne, nii ta ja valeprohvet visatud tulejärve!


SÕNASÕNALINE, FÜÜSILISE MÄRGI?

Aga mida täpselt on metsalise märk, märk sellest lõpuaja poliitiline liider? Kas see on füüsiline, sõnasõnaline MARK (või on see märk lihtsalt metafoor, millel mingi peidetud, müstiline tähendus)?


Märk metsaline kindlasti sõnasõnaline füüsiline märk! Ilmutuse 13:16 ja 14:11 mitu erinevat piibli tõlkimisega (GW, MBG, EXB, riiklikud täitevasutused ja JB) märkida, et metsalise märk on "margitoodete" inimeste tervist. CAMPi, NABRE, & the EXB riik, et metsalise märk on tembeldatakse inimesi. Aga mulle meeldib, kuidas Living Bible tõlkes need kaks salmi parim, sest see kinnitab, et metsalise märk on "tätoveeritud" inimestele! Aga hoolimata sellest, kas metsalise märk on kaubamärgiga, tembeldatud või tätoveeritud, kõik need tõlked ühehäälselt nõus, et kaubamärk on sõnasõnaline füüsilise märgi, et teised lihtsalt võimalik näha!


ANTA MARK = ALLEGIANCE SAATANALE!

Kui sa loed Ilmutusraamatus väga hoolikalt (eriti peatükk 14) märkad, et igaüks, kes vabatahtlikult saab metsalise märk on karmilt karistada Jumala poolt. Aga Jumal kindlasti EI karistada kedagi, kes on selle kaubamärgi füüsiliselt sunnib neid, nõnda nagu Ta ei karista keegi, kes teadmatult saab selle märgi (nagu mõned vandenõu teoreetikud õpetada)! Inimene on teadlikult, vabatahtlikult NÕUS MARK.


Aga igaüks, kes vabatahtlikult teadlikult võimaldab metsalise märk tuleb panna oma keha (kas oma parema käe peale või oma otsaesisele) läheb otse Jumala vastu! Selle asemel, et kuuletumine oma Looja nad asemel kuuletuvad Saatan! Nad sisuliselt olla pantida oma lojaalsust ja truudust Saatan kuradist (Rev. 13:16 nii AMP & EXB piibli tõlkimisega)! Ja need, kes seda teha saab sternly karistatakse Jumal! Ja nad ei saa endid vabandada, mitte ainult seal kaks tunnistajat (või prohveteid), kes neile öelda ei kummardavad metsalist (või tema kuju) või võtab tema märgi, kuid ingel taevast ka käsu elanike maailma seda mitte teha (Ilmutuse 14: 9)!


METSALISE NIMI?

Niisiis, milline on metsalise nimi? Ja kes seda lõpuaja poliitiline liider olla? Kes ta on, üks asi, mida me teame kindlasti, tähed oma nime lisada kuni 666! Aga kas keegi mõelda parem nimi kui ROMAN?


Esiteks, "Roman" võib tõlkida kui "LATEINOS" kreeka keeles. (Aga miks kasutada kreeka keelt? Kuna enamik Uues Testamendis algselt kirjutatud kreeka-sh Ilmutusraamatus). Kreeka keeles "L" tähistab number 30, "A" on 1 "T" on 300, "E" on 5, "I" on 10 "N" on 50, "O" on 70, ja " S "on 200. Lisa neid (30 + 1 + 300 + 5 + 10 + 50 + 70 + 200) ja mida sa saad? 666!


Teiseks, kui tema nimi oli "Roman" oleks sarnane kolmainsuse õpetuse, sest see tähendaks kolme asja üks. Mitte ainult see oleks nimi see lõpuaja poliitiline liider, kuid see tähendaks Rooma impeeriumi samuti ROMAN (katoliku) kirik.


HOIATUS!

Ükskõik, mida sa tulevikus teha, kunagi (mingil üldse!) Saada metsalise märk või teda kummardama (st Antikristus) või tema kuju !!!


"Lapsukesed, nüüd on viimne tund; Ja nagu te olete kuulnud ... Antikristus on tulemas ... Mees patu ... hukatuse poeg, kes on vastu ja ülistab enese üle kõige, mida nimetatakse Jumalaks või jumalateenistuseks ... Ta isegi istuda Jumala templi, väites, et ta ise on Jumal "(1 Johannese 2:18 NKJ; 2 Ts. 2: 3-4 NKJ; 2 Ts. 2: 4 NLT).


"Siis ta avas oma suu Jumala teotamiseks, et teotada tema nime, tema telki, neid, kes taevas elavad. Ja see oli talle antud teha sõda pühadega [tõelised kristlased] ja ületada [vallutada] neid. Ja neile anti talle üle igast suguharust, keele ja rahva. Ja kõik, kes maa peal elavad, kummardavad teda, kelle nimed ei ole kirjutatud eluraamatusse ... "(Ilm 13: 6-8 NKJ).


"Kui keegi kummardab metsalist [st Antikristus] ja tema kuju [st Tema kuju], ning saab tema märgi oma otsaesisele või oma käe peale, ta ise ka juua veini Jumala viha, mis valatakse täis jõudu arvesse tema viha karikasse. Ja ta peab vaevatama tuld ja väävlit juuresolekul inglid ja Talle [st Jeesus Kristus]. Ja nende valu suits tõuseb ikka ja igavesti, ja nad ei ole rahu päevad ega ööd, kes kummardavad metsalist ja tema kuju, kes võtab endale ta nime märgi "(Ilm 14: 9-11 NKJ).


Täpsemat teavet metsalise märk, lugege "Ilmutus tuleb elus" ja "Antikristus & The Final 7 aastat." Need raamatud on saadaval tasuta: www.TheBibleComesAlive.com
estonian = eesti 


Kui soovid lugeda kõiki minu artikleid või raamatuid oma keeles, klõpsake lihtsalt järgmist linki:

https://translate.google.com.

See link tõlgib kõik mu kirjutised inglise keelest oma keel. Aga see on võimalik ainult tõlkida 1 leht korraga.— Other Books & Articles in Your Language —


If you would like to read any of my articles or books in your language, just click on the following link:

https://translate.google.com.

This link will translate all of my writings from English to your language. But it can only translate 1 page at a time.